Człowiek naprawdę godny polecenia, bardzo miła współpraca, pełen profesjonalizm, wszystko na czas i jak się należy, napewno dalej będę współpracował z firmą MindaSOLUTIONS 🙂

Kamil Brodowski
Prezenter Muzyczny

Z usług Pana Dawida jestem bardzo zadowolony. Wszystko szybko i zwinnie, kontakt znakomity.. No i ulotka super taka jaką oczekiwałem… Teraz czekam na oklejanie samochodu…😉 Jak najbardziej polecam i jeszcze tu wrócę!

Paweł Słomka
Właściciel firmy

Czy profesjonalnie to skąd mam wiedzieć jak się na tym nie znam!
O co proszę – jak ja to chce widzieć i mieć. Jest dyskusja, doradztwo i wybieramy Najlepsze Rozwiązanie – facet z wyobraźnia i wyczuciem potrzeb klienta. Sumienność, respekt do klienta i moje zadowolenie dobrze swiadczą o Panu Mindzie. Więcej zalet pisać nie będę, bo w piórka obrośnie i cenę podniesie albo odleci i fachowca stracę. Mam pełne zaufanie co do tajemnicy zawodowej. Nie polecam! Przekonaj się Sam!

Henryk Żak
Działalność Charytatywna na rzecz Emigrantów Polski

Z firmą MindaSOLUTIONS współpracujemy od wielu Lat. W tym czasie udało nam się zrobić wiele stron www, materiałów reklamowych oraz najważniejsze nasz wewnętrzny system CRM do zarządzania infrastrukturą firmy. Na rynku wyróżniają się świetnym kontaktem i terminowością, dlatego stale z nimi współpracujemy.

Daniel Woźniak
Wiceprezes Helpea

Pełen profesjonalizm, każde zlecenie wykonane na bardzo wysokim poziomie. Osoba naprawdę godna polecenia.

Cezary Witek
Fotograf motoryzacyjny

MINDASOLUTIONS – jak najbardziej polecam. Profesjonalizm i doradztwo na wysokim poziomie. Sympatyczna współpraca, a co najważniejsze prowadząca do celu. Widać pasję!

Marcin Szczepanowski
Przedsiębiorca

Firma z czystym sercem godna polecenia. Współpraca przebiega sprawnie, w przyjaznej atmosferze i profesjonalnie. W każdej kwestii mozna dojść do porozumienia. A co  człowiek, który tym wszystkim się zajmuje,  charakteryzuje się, nowoczesnymi, innowacyjnymi pomysłami, więc nie bez powodu firma, którą reprezentuje po raz kolejny zdecydowała się na współpracę z MindaSOLUTIONS 🙂

Ada Bińkowska
Te.Ka. Decor

Dlaczego jestem zadowolony i polecam firmę MindaSOLUTIONS? Ano dlatego, że człowiek który stoi za tym szyldem jest niezmiernie ogarniętym i znającym się na rzeczy człowiekiem. W chwili gdy inni zawodzili, on odnalazł rozwiązanie. Szczerze polecam i czekam na kolejną okazję do współpracy!

Michał Kupisz
Produkcja gadżetów

Współpracuję z firmą MindaSOLUTIONS już po raz kolejny. Za każdym razem z pozytywnym wynikiem. Profesjonalizm w podejściu do klienta, terminowość, otwartość na propozycję i sugestie. Zdecydowanie polecam!

Rafał Gut
Ardomex

Prześlij swoją opinię

Zadowolenie Klienta jest dla mnie najważniejsze!

Powyższe rekomendacje zostały przesłane do mnie przez klientów, z którymi miałem przyjemność współpracować. Projektowanie strony internetowejprojektowanie wizytówekadministracja stronami internetowymi czy też inne projekty graficzne to moja specjalność. Staram się, aby wizja klienta stała się rzeczywistością służąc na każdym z etapów swoim doświadczeniem. Słucham, rozmawiam, doradzam.

Zapytaj o darmową wycenę

Co mnie wyróżnia?

  • Dbałość o szczegóły
  • Profesjonalna pomoc
  • Doświadczenie
  • Praca z pasją
  • Wsparcie techniczne
  • Szybka i przyjazna pomoc