Z usług Pana Dawida jestem bardzo zadowolony z profesjonalizmu i rzetelnym podejściem do projektów. Wszystko szybko i sprawnie, kontakt znakomity bez zbędnej zwłoki. Jak najbardziej polecam, ceny za projekty bardzo atrakcyjne.

Krzysztof Kralka
Właściciel firmy

Człowiek godny polecenia, jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie. Da się odczuć, że do każdego zlecenia podchodzi z ogromnym zaangażowaniem.

Damian Krzosek
Przedstawiciel Handlowy

Człowiek naprawdę godny polecenia, bardzo miła współpraca, pełen profesjonalizm, wszystko na czas i jak się należy, napewno dalej będę współpracował z firmą MindaSOLUTIONS 🙂

Kamil Brodowski
Prezenter Muzyczny

Z usług Pana Dawida jestem bardzo zadowolony. Wszystko szybko i zwinnie, kontakt znakomity.. No i ulotka super taka jaką oczekiwałem… Teraz czekam na oklejanie samochodu…😉 Jak najbardziej polecam i jeszcze tu wrócę!

Paweł Słomka
Właściciel firmy

Czy profesjonalnie to skąd mam wiedzieć jak się na tym nie znam!
O co proszę – jak ja to chce widzieć i mieć. Jest dyskusja, doradztwo i wybieramy Najlepsze Rozwiązanie – facet z wyobraźnia i wyczuciem potrzeb klienta. Sumienność, respekt do klienta i moje zadowolenie dobrze swiadczą o Panu Mindzie. Więcej zalet pisać nie będę, bo w piórka obrośnie i cenę podniesie albo odleci i fachowca stracę. Mam pełne zaufanie co do tajemnicy zawodowej. Nie polecam! Przekonaj się Sam!

Henryk Żak
Działalność Charytatywna na rzecz Emigrantów Polski

Z firmą MindaSOLUTIONS współpracujemy od wielu Lat. W tym czasie udało nam się zrobić wiele stron www, materiałów reklamowych oraz najważniejsze nasz wewnętrzny system CRM do zarządzania infrastrukturą firmy. Na rynku wyróżniają się świetnym kontaktem i terminowością, dlatego stale z nimi współpracujemy.

Daniel Woźniak
Wiceprezes Helpea

Pełen profesjonalizm, każde zlecenie wykonane na bardzo wysokim poziomie. Osoba naprawdę godna polecenia.

Cezary Witek
Fotograf motoryzacyjny

MINDASOLUTIONS – jak najbardziej polecam. Profesjonalizm i doradztwo na wysokim poziomie. Sympatyczna współpraca, a co najważniejsze prowadząca do celu. Widać pasję!

Marcin Szczepanowski
Przedsiębiorca

Firma z czystym sercem godna polecenia. Współpraca przebiega sprawnie, w przyjaznej atmosferze i profesjonalnie. W każdej kwestii mozna dojść do porozumienia. A co  człowiek, który tym wszystkim się zajmuje,  charakteryzuje się, nowoczesnymi, innowacyjnymi pomysłami, więc nie bez powodu firma, którą reprezentuje po raz kolejny zdecydowała się na współpracę z MindaSOLUTIONS 🙂

Ada Bińkowska
Te.Ka. Decor

Dlaczego jestem zadowolony i polecam firmę MindaSOLUTIONS? Ano dlatego, że człowiek który stoi za tym szyldem jest niezmiernie ogarniętym i znającym się na rzeczy człowiekiem. W chwili gdy inni zawodzili, on odnalazł rozwiązanie. Szczerze polecam i czekam na kolejną okazję do współpracy!

Michał Kupisz
Produkcja gadżetów

Współpracuję z firmą MindaSOLUTIONS już po raz kolejny. Za każdym razem z pozytywnym wynikiem. Profesjonalizm w podejściu do klienta, terminowość, otwartość na propozycję i sugestie. Zdecydowanie polecam!

Rafał Gut
Ardomex

Prześlij swoją opinię

Zadowolenie Klienta jest dla mnie najważniejsze!

Powyższe rekomendacje zostały przesłane do mnie przez klientów, z którymi miałem przyjemność współpracować. Projektowanie strony internetowejprojektowanie wizytówekadministracja stronami internetowymi czy też inne projekty graficzne to moja specjalność. Staram się, aby wizja klienta stała się rzeczywistością służąc na każdym z etapów swoim doświadczeniem. Słucham, rozmawiam, doradzam.

Zapytaj o darmową wycenę

Co mnie wyróżnia?

  • Dbałość o szczegóły
  • Profesjonalna pomoc
  • Doświadczenie
  • Praca z pasją
  • Wsparcie techniczne
  • Szybka i przyjazna pomoc